Kariéra

Přidej se do týmu Vyšiju to!

Administrativní pracovník/pracovnice

Na plný nebo částečný pracovní úvazek hledáme administrativního pracovníka / pracovnici. Místem výkonu práce je Jaroměř, Královéhradecký kraj, nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Kalkulace zakázek.
  • Komunikace se zákazníky v průběhu zakázky.
  • Komunikace s dodavateli.
  • Fakturace.
  • Pomoc s provozem vyšívací dílny.

Očekáváme:

  • Úspěšná maturitní zkouška.
  • Velmi dobrá znalost práce s počítačem, MS Office.
  • Samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup.
  • Řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme

  • Příjemné a přátelské prostředí rodinné firmy.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost částečného home office.
  • Pracovní telefon + notebook.
  • Adekvátní platové ohodnocení v rozmezí 28.000,- kč - 38.000,- Kč.
  • Možnost profesního růstu.

Životopis pošlete na kariera@vysijuto.cz

Programátor/ka vyšívacích vzorů

Na plný nebo částečný pracovní úvazek hledáme programátora vyšívacích vzorů. Znalost práce v programech pro tvorbu vyšívacích vzorů není podmínkou, rádi vás v nich naučíme pracovat. Místem výkonu práce je Jaroměř, Královéhradecký kraj, nástup možný ihned.

  • Tvorba vyšívacích vzorů dle předlohy

Očekáváme:

  • Velmi dobrá znalost práce s počítačem, základní grafické programy (corel apod.)

Nabízíme

  • Pracovní notebook.
  • Adekvátní platové ohodnocení v rozmezí 30.000,- kč - 45.000,- kč.